Bramy garażowe roletowe WiśniowskiAutomatyczne
- komfortową obsługę zapewnia wyposażenie bramy w siłownik. Brama roletowa jako jedyna posiada napęd elektryczny w pakiecie podstawowym - bez dopłaty. Sterowanie odbywa się za pomocą wyłączników: wewnętrznego i zewnętrznego na kluczyk. Zamawiając dodatkowo zdalne sterowanie pilotem, niezależnie od aury, wygodnie i bezpiecznie wjedziesz do garażu. W przypadku braku zasilania bramę można otworzyć ręcznie, za pomocą korby.

Funkcjonalne - oszczędność miejsca w garażu i na podjeździe gwarantuje zwarta budowa bramy: brak prowadnic podsufitowych oraz pionowe prowadzenie płaszcza. Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zagospodarować tak jak chcesz: zawiesić narty, zgromadzić wędki itp.

Oszczędne - właściwy poziom oświetlenia wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać montując w bramie profile z przeszkleniami. Dolna uszczelka komorowa, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelka przykręcana do nadproża gwarantują mniejsze straty ciepła w garażu.

Bezpieczne - ochronę użytkowania gwarantuje system fotokomórek, hamulec bezpieczeństwa oraz optyczna listwa bezpieczeństwa - dzięki takim mechanizmom praca bramy jest pod ścisłą kontrolą. Hamulec bezpieczeństwa montowany jest standardowo do wszystkich bram powyżej 9m2 powierzchni, bramy mniejsze można wyposażyć dodatkowo w hamulec bezpieczeństwa.

eBramy.pl
eBramy.pl - sprzedaż, montaż, serwis bram garażowych i automatyki do bram
Tu jesteś: Strona główna / Wiśniowski / Bramy garażowe / Bramy roletowe
Złoty dąb
Ciemny dąb
Standardowe kolory w bramie z profili AW 77:
Ciemnobrązowy
RAL 8019
Brązowy
RAL 8014
Dla klientów poszukujących oryginalnego koloru istnieje możliwość pomalowania bramy w jeden z 200 kolorów palety RAL.
Kolory drewnopodobne
Wzory bram
Jasnoniebieski
RAL 5012
Antracyt
RAL 7016
Popielaty
RAL 7040
Biały
RAL 9010
Rubinowa czerwień
RAL 3003
Ciemnozielony
RAL 6005
Zieleń jodłowa
RAL 6009
Srebrny
RAL 9006
Szary agat
RAL 7038