eBramy.pl
eBramy.pl - sprzedaż, montaż, serwis bram garażowych i automatyki do bram
Strona główna / Wiśniowski / Bramy i ogrodzenia posesyjne

Bramy przesuwne


Sprawne funkcjonowanie bramy gwarantuje jej samonośna konstrukcja. Skrzydło zawieszone nad wjazdem nie wymaga dodatkowego podparcia i dlatego: śnieg, liście czy piasek nie przeszkadzają w swobodnym poruszaniu się bramy. Stabilny ruch zapewnia specjalny zespół łożyskowanych rolek prowadzących, a zamontowany na słupku chwytak zapewnia łagodny i pewny dojazd oraz ustala położenie skrzydła bramy w pozycji zamkniętej.
Wygodne użytkowanie zapewnia automat ze zdalnym sterowaniem wbudowanym w słupek bramy. W przypadku braku zasilania bramę można otworzyć ręcznie rozblokowując mechanizm za pomocą dźwigni zamontowanej na obudowie słupa.

Furtki


Możliwość zainstalowania domofonu, wideofonu oraz zamka elekromagnetycznego.

Bramy dwuskrzydłowe


Luksusowy charakter każdej eleganckiej posesji nadaje zamknięcie jej bramą wjazdową dwuskrzydłową. To tradycyjne rozwiązanie w połączeniu z ciekawym wzornictwem i kolorystyką jest idealnym dopełnieniem ciekawej architektonicznie zabudowy.

Segmenty i słupki ogrodzeniowe


Wybór wypełnienia spośród kilkudziesięciu oferowanych wzorów i kształtów oraz zastosowanie różnorodnych farb wykończeniowych daje możliwość dopasowania ogrodzenia do każdego otoczenia.